برترین عایق های رطوبتی

برترین عایق های رطوبتی

قیمت میلگرد اروپایی در مشهد

۱ – عایق رطوبتی قیر

همانطور که اشاره شد قیر در سرزمین ما از اهمیت بالایی شامل است و علاوه بر به کارگیری در عایق رطوبتی قیر و کیسه , مصارف دیگری همچون ساخت روش های آسفالتی در خط مش سازی هم داراست برترین عایق های رطوبتی . به همین باعث درین مبحث ابتدا اشکال ریل های فولادی و انواع آن قیر و خاصیت آن شرح داده خواهند شد , آنگاه به بررسی عایق قیر و انبان خوا‌هیم پرداخت .

قیمت تیرآهن سنگین در تهران

ورق سیاه گیلان ۱۲ میل

قیر یک جنس ارگانیک است که به صورت محلول در نفت ناپخته وجود دارد و از هیدروکربورهایی با وزن مولکولی بالا درست شده شده‌است . قیر دارنده رنگ مشکی درخشان است و بخش اعظم ترین خصوصیت آن , غیر قابل رخنه بودن در قبال آب

قیمت تیرآهن 32 در مشهد و هم خواص چسبندگی آن است . قابلیت و امکان چسبندگی قیر بیشتر در روش سازی مورد به کار گیری قرار میگیرد به گونه ای که به صورت لایه ظرافت به دور دانه های سنگی را گرفته , آن‌ها را به یکدیگر می چسباند و تشکیل آسفالت را می‌دهد .

ورق سیاه گیلان ۱۲ میل

معرفی اشکال قیر
نمایشگر کلیپ

قیرها را بر حسب منابع تهیه و تنظیم و ساخت آنان , به دو نوع پایین تقسیم می نمایند :

روش های طراحی سازه های فلزی چیست

قیرهای ارگانیک ( معدنی ) قیر ارگانیک در اثر تبخیر روغن های سبک نفت خامی که از منابع نفت زیرزمینی به تراز زمین رخنه کرده و در جوار هوا و تابیدن آفتاب قرار گرفته , بوجود میاید . قیرهای ارگانیک گاها به صورت سنگ های قیری استخراج می‌شوند . در طول های زیاد به دور , نفت ناپخته در سنگ های آهکی یا این که ماسه سنگ ها رخنه کرده به مرور زمان روغن های معدنی آن کم کم تبخیر شده و قیر در سنگ میراث است برترین عایق های رطوبتی . سنگ آهک قیری را آسیاب کرده , گرد آن را در ساخت منش آسفالت کوبیده آزمایش پیوستگی میلگرد با بتن و در بتن آسفالتی مصرف می نمایند . در شرایطی که گرد سنگ قیری , به میزان مقداری قیر داشته باشد به آن قیر میافزایند البته چنانچه میزان قیر آن مضاعف باشد , به آن گرد سنگ می زنند .

چرا انفجار شن و ماسه انجام می شود

قیرهای نفتی ( پالوده )

این قیر که نصیب بخش اعظم مصرف قیر جهان را تشکیل می‌دهد از پالایش نفت ناپخته و در پایانی تراز تقطیر به دست می‌آید . نفت ناپخته را تا دمای ۳۵۰ مرتبه سانتی گراد حرارت می دهند , در دماهای متعدد به ترتیب بنزین , نفت , گازوئیل , مازوت و بقیه روغن ها استخراج شده و در غایت در دمای ۳۵۰ مرتبه سانتی گراد قیر که سنگین وزن ترین ماده مو جود در نفت نپخته است , به دست می‌آید . برترین عایق های رطوبتی  این قیر بعداز تصفیه و تصحیح مهیا مصرف می

 

10 فلز / غیر فلزات مورد استفاده شود . البته تداوم قیرهای ارگانیک در روش های آسفالتی و اندودهای آب بندی , از قیرهای نفتی بیشتر است .

عایق رطوبتی قیر

قیمت آهن را بشناسید تا ارزان تر بخرید

قیرهای نفتی در گونه های متمایز به شرح تحت ایجاد می‌شوند .
قیر خالص : قیر نفتی معمولی

قیر دمیده : قیر نفتی را با دمیدن هوا , زیر فشار و حرارت قرار داده و قیر دمیده با رتبه شکافت کمتر ایجاد می نمایند .

قیر محلول : به صورت محلول در حلال های نفتی است و به شکل نصفه جامد در موردها مختص مصرف می شود .

خاصیت قیر

فلزاتی به جز آهن را بشناسید
قیر به غیر از دو خواص کلی که غیر قابل رخنه بودن در قبال آب و چسبندگی است , دارنده خاصیت دیگری به شرح پایین هست :

قیر در قبال دست اندرکاران جوی‌بار مثل سوزوسرما , گرما , یخ زدن و … ایستادگی می نماید . برترین عایق های رطوبتی

قیر در اثر حرارت از مشقت به سفتی , خمیری و آبکی تغییر و تحول صورت میدهد و هنگام زیر داخل شدن دما مجددا پروسه فوق را طی کرده و طاقت فرسا می شود .

درمقابل نیروهای کششی مقاوم است و پاره نمی‌شود و هم در خط مش سازی قابلیت و امکان تحمل نیروهایی که از سمت چرخ اتومبیل ها به آن وارد می شود را دارااست . برترین عایق های رطوبتی