سازه های ضد زنگ برای موانع محافظت در برابر موج

در جنوب لس آنجلس ، درست در شمال LAX محله تاریخی ساحل Playa del Rey قرار دارد. این محله ساحلی یک مکان محبوب در میان مردم محلی برای تفریح ​​در زیر آفتاب ، گشت و گذار و شن و ماسه است. تابستان گذشته ، یک پروژه نوسازی برای اسکله مک گورک بیچ آغاز شد تا جایگزین فولاد و بتن ملایم خورنده با مواد مقاوم در برابر محیط لب شور شود.

سازه های ضد زنگ برای Disney Cars Land

جدول وزن تیر اهن

سیم فولادی ضد زنگ سخت که برای صید ماهی و طعمه استفاده می شود

Playa del Ray یک جامعه ساحلی در جنوب غربی L.A. است که درست در سمت ضلع شمالی فرودگاه LAX و درست در جنوب Marina Mar Rey واقع شده است. در انتهای شمالی پلایا دل ری همان چیزی است که مردم محلی آن را “ساحل انگشتان پا” می نامند ، نامی گرفته شده از مانور موج سواری “انگشتان پا” یا معروف تر “آویزان ده”. یکی از نقاط دیدنی این قسمت از ساحل ، خروجی اقیانوس ساحلی مک گورک است که مسافران هواپیمایی هنگام پرواز از LAX می توانند این اسکله را مشاهده کنند.این اسکله بیش از 40 سال پیش برای محافظت از شناگران در برابر جزر و مد و کاهش فرسایش ساخته شده است. برخلاف بسیاری از اسکله های طبیعی از سنگ و شن و ماسه ، این اسکله از بتن و فولاد کربنی ساخته شده و در انتها از موانع محافظتی موج ساخته شده است. اجزای فولادی پس از سالها غرق شدن در آب اقیانوس و قرار گرفتن در معرض جو نمک ، دچار زنگ زدگی شدید و خراب شدن شدند تا جایی که دروازه ورودی زنگ زده و موانع موجی ناکارآمد شدند. این شهر تصمیم گرفت دروازه های اسکله و موانع موج را با مواد مقاوم در برابر خوردگی مانند فولاد ضد زنگ و فایبرگلاس جایگزین کند.

قیمت ورق نوردکاری

316 / L فولاد ضد زنگ در محیط های دریایی

به دلیل جو بسیار خورنده و محیط دریایی سواحل اقیانوس آرام ، فولاد ضد زنگ 316 / L برای جایگزینی اجزای سازه ای فولاد کربنی تعیین شد. نوع 316 ضد زنگ دارای محتوای نیکل بالاتر و مولیبدن اضافه شده برای افزایش ویژگی های ضد خوردگی است. در این نوع پروژه های ساحلی ، مهندسان یا معماران یا نوع 316 یا فولاد ضد زنگ Duplex را برای یک لایه اضافی دفاعی مشخص می کنند. هر دو آلیاژ ویژگی های مکانیکی بهبود یافته ، محافظت در برابر خوردگی از نوع ضد زنگ 304 را افزایش داده و بسیار بیشتر از گزینه های فولاد گالوانیزه و آلومینیوم هستند.پندارویس تولیدی در آناهیم ، کالیفرنیا وظیفه طراحی ، مدل سازی و ساخت دروازه های جدید ، نرده ها و موانع محافظت از موج را برای پیمانکار بر عهده داشت. اجزای فولادی این پروژه شامل چندین پروفیل 316 / L مختلف از جنس استنلس استیل شامل تیرهای فلنج عریض  زاویه ها ، کانال ها و لوله های مربع و مستطیل بود. پرتوهای W استفاده شده استاندارد 8 ”و زوایای آن 3x3x3 / 8 استاندارد بودند. لوله مورد استفاده یک مستطیل 8 × 2 اینچی سفارشی بود که می تواند در تاسیسات ما در کانرو ، تگزاس در داخل کشور تولید شود.

کاربردهای فولادهای آلیاژی

بیش از مشخصات سازه ای

اشکال ساختاری مورد استفاده در این موانع موج بخشی از سیستم عامل استاندارد A6 ما است. در کنار اندازه های استاندارد سازه ای خود ، ما همچنین یک مجموعه بی پایان از پروفیل های سفارشی در هر دو فولاد ضد زنگ و کربن را ارائه می دهیم که می تواند در انواع برنامه های معماری یا صنعتی مورد استفاده قرار گیرد. فناوری جوشکاری لیزری ما یک پیکربندی واضح و لبه مربع ایجاد می کند که برای نما ، ورودی و سایر طرح های AESS بسیار مناسب است. امروز برای کمک به پروژه صنعتی یا معماری بعدی خود با استفاده از پروفیل های فولادی ، با تیم ما تماس بگیرید.

قیمت آهن را بشناسید تا ارزان تر بخرید