قیمت پروفیل علویجه در تهران

مقطع فولادی تو خالی پروفیل از جمله مهم ترین و  کاربردی ترین نوع محصولات  ساختمانی است. که در ساختمان  های بلند و بزرگ به شدت مورد  استفاده قرار می گیرد .قیمت پروفیل علویجه در تهران

قیمت پروفیل علویجه در تهران

پروفیل چیست

فلز پروفیل در یک  زیان ساده  شامل تجهیزات  فلزی می باشد  که در صنایع  ساختمان سازی و  پنجره  سازی و کاربردهای گسترده ای دارد و اگر به صورت  صحیح انتخاب شود  در پروژه های عمرانی به راحتی مورد استفاده  قرار می گیرد .این مکعب فلزی تو خالی دارای استحکام زیادی است. قیمت پروفیل در تهران  که امروزه  در صنایع مختلف  ساختمان سازی بسیار به کار برده می شود  و همان طو که گفته شد  در روند  بهبود کیفیت و سرعت پروژه‌های عمرانی و ساختمان سازی تاثییر به سزایی می گذارد .

کاربرد پروفیل در صنایع و سازه‌های مختلف

پروفیل های فولادی که ساخته شده اند مطابق آخرین  استاندارد ها و فرآیند های رایج روز دنیا و براساس فن آوری ها تولید  و روانه بازار می گردد .

فرآیند تولید پروفیل آهن رسان

پروفیل ها به روش های متفاوتی تولید می شوند به طور کلی2 روش رایج برای تولید پروفیل ها  وجود دارد که :

 

است .

به طور کلی پروفیل ها در ابتدا  یک  ورق فولادی ساده  و بدون  کاربرد بودند  که  به انبار کارخانه  برای تبدیل شدن  به  محصولاتی فوق العاده منتقل می شدند . این ورق های فولادی به ظاهر بلا  استفاده بعد از انتقال  به کارخانه  توسط دستگا های مخصوصی با دقت بسیار بالا برش داده می‌شوند تا به پروفیل یا لوله درزدار برای استفاده در صنایع تولیدی متنوع تبدیل شوند.پروسه تولید پروفیل، تاثیر بسیار مهمی در کیفیت آن دارد، ترکیبات شیمیایی خاص به کاررفته در فرایند تولید پروفیل می‌تواند برکیفیت و استقامت نهایی آن به شدت موثر می باشد.قیمت پروفیل علویجه در تهران

مواد اولیه‌ای که برای تولید پروفیل‌ها استفاده می‌شود، در ایران موجود نیست به همین علت آن را از کشورهای اروپایی مثل ژاپن خریداری می‌کنند.

تولید نورد گرم پروفیل

این سبک پروفیل ها از لوله های گالوانیزه  تولید می شوند و  نورد های گرم  و  داغ  فولاد  را شکل می دهند  و مکعب هیا توخالی قدرتمندی را  خلق می کنند .

لوله
پروفیل قوطی
بال پهنی
پروفیل میلگرد
ورق
پروفیل سپری …

تولید نورد سرد پروفیل

نورد سرد یکی دیگر از روش های تولید پروفیل می باشد  که در آن با کمک  شوک  سرد  و  تحت  فشار قرار دادن فولاد  پروفیل را  تولید  می کنند پروفیل‌هایی که با این روش تولید می‌‌شوند تنها در کارهای ساختمانی سبک و ساده کاربرد دارند.
مدل‌های مختلف پروفیل که با روش نورد سرد تولید به شرح ذیل  است :

پروفیل ناودانی
پروفیل برای چهارچوب در ساختمان
تکیه گاه
پروفیل سقف کاذب و ….

کاربرد‌های پروفیل

پروفیل‌ها در دنیای امروز کاربردهای گسترده و متنوعی دارند، در ادامه رایج‌ترین استفاده‌های پروفیل، معرفی می‌شوند.

ساختمان سازی یکی از مهم ترین صنایعی است  که پروفیل در آن کاربردهای زیادی دارد که پروژه های نبشی و ناودانی به طور گسترده  در پروژه های عمرانی مورد استفاده  قرار می گیرد .قیمت پروفیل علویجه در تهران

ساختار اصلی هر خانه و ساختمانی را اسکلت آن تشکیل می‌دهد، استفاده از پروفیل‌های محکم و قدرتمند، زمان چیدن اولین‌آجرهای ساختمان تاثیر مهمی بر کیفیت ساختمان و عدم فرسودگی آن در طول سالیان دارد.

در صنایع ماشین سازی به مکعب‌های توخالی و محکم نیاز است، پروفیل‌ها در این صنایع مورد استفاده قرار می گیرند و به کمک تولید کنندگان و طراحان ماشین‌ آمدند .

برای نرده‌های فلزی که نیاز به آهن‌های توخالی محکم و قدرتمندی  است که از پروفیل‌ها استفاده می‌شود، ساختار و نوع طراحی این محصول به شدت برای نصب کردن نرده‌های فلزی مناسب هستند.قیمت پروفیل علویجه در تهران

برای تولید چهارچوب‌های فلزی درهای بزرگ و کوچک از پروفیل‌های مستحکم و باکیفیتی استفاده  می گردد که بتوانند به خوبی تکیه گاه مناسبی برای درب ها باشند.

زمان ساختن راه‌ پله‌ها به لوله‌های فلزی محکم و با دوامی نیاز است که بتوان با کمک آن‌ها پله‌هایی درجه یک و بدون نقص ساخت، پروفیل‌ها کاربرد زیادی برای ساختن پله‌ها دارند.

از پروفیل‌ها برای پوشش سقف سوله‌ها استفاده می‌شود، برخی از ‌مدل‌های پروفیل سبک و منعطف، به شدت برای زدن سقف‌های کاذب، مفید و کارآمد هستند.

پروفیل‌ها کابرد گسترده‌ای در تولید و ساخت کرکره‌های فلزی دارند، نوع ساخت و جنس پروفیل، کمک شایانی به تولید بهترین مدل کرکره فلزی  در طول عمر سازه می کنند .قیمت پروفیل علویجه در تهران

تولید لوازم ورزشی نیز یکی دیگر از کاربردهای رایج پروفیل  است و بسیاری از لوازم بازی و ورزش که از آهن ساخته می‌شوند به پروفیل‌های محکم  و با این  دوام بالا نیاز دارد.

شفلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
ورق رنگی فولاد اهواز فولاد

قیمت پروفیل

امروزقیمت پروفیل در کانال قیمت گذاری آهن رسان بارگذاری شده است. سبک جدول وزن پروفیل علویجه قیمت روز نبشی و قوطی قیمت پروفیل امروز اصفهان قیمت پروفیل کیان پرشیا قیمت پروفیل نیکان قیمت پروفیل در و پنجره قیمت پروفیل علویجه در اصفهان قیمت پروفیل آهن آنلاین جدول وزن پروفیل علویجه قیمت پروفیل سبک قیمت پروفیل و نبشی قیمت پروفیل 20*20 قیمت پروفیل سبک درب و پنجره قیمت پروفیل در وب سایت آهن رسان  امروز اصفهان کانال قیمت پروفیل قیمت آهن اصفهان لیست آهن فروش اصفهان شماره تلفن اهن الات اصفهان آهن آلات معینی اصفهان قیمت آهن در کارخانه ذوب آهن اصفهان قیمت روز آهن 14 اصفهان در مشهد آهن آنلاین جدول وزن پروفیل علویجه قیمت پروفیل امروز اصفهان قیمت روز نبشی و قوطی قیمت پروفیل سبک قیمت پروفیل جباری اصفهان قیمت پروفیل نیکان نمودار قیمت پروفیل آهن قیمت پروفیل صنعتی اصفهان در کانال قیمت گذاری آهن رسان بارگذاری شده است.

در دنیای پزشکی بسیاری از لوازم پزشکی مثل تخت، وسایل جراحی و …. به پروفیل نیاز دارند؛ این محصول در صنعت پزشکی نیز نقش مهمی ایفا می‌کند و موجب رونق چرخه تولید محصولات پزشکی می‌شود.پروفیل‌ها در یک تقسیم بندی کلی از نظر کاربرد به دو نوع ساختمانی و صنعتی تقسیم می‌شوند، پروفیل‌های ساختمانی در پروژه‌های عمرانی برای ساخت درب و پنجره قابل استفاده هستند و پروفیل‌های صنعتی نیز در صنایع ماشین سازی استفاده دارند.قیمت پروفیل علویجه در تهران