قیمت پروفیل علویجه در مشهد

پروفیل یکی از مصالح ایی است که در صنعت ساختمان سازی کاربرد های متعددی دارد و در روند تکمیل شدن بهینه و اصولی ساختمان به معماران این صنعت کمک شایانی کرده است .قیمت پروفیل علویجه در مشهد

قیمت پروفیل علویجه در مشهد

پروفیل ها  به دو دسته :

  1. پروفیل صنعتی : در صنایع مختلف همانند خودروسازی , نظامی و… در تهیه عنوان قطعات و ماشین آلات مورد استفاده قرار می گیرند  . دلیل عمده استفاده از این نوع پروفیل ها پیشگیری از پدیده خوردگی و همچنین افزایش طول عمر سازه در مقابله با ارتعاشاتی که ممکن است در طول زمان اتفاق بیفتد می شود . نحوه بکارگیری قیمت پروفیل در مشهد  در صنعت خودروسازی به صورت تولید اشکالی همانند قوطی مربعی و مربع مستطیلی مورد استفاده قرار می گیرد .

2.پروفیل  ساختمانی : این نوع پروفیل در  صنعت ساخت و ساز مانند صنایع تولیدی درب و پنجره های  آلومینیومی و… کاربرد دارد .

فرآیندهای شامل :

 

 

 

 

 

مصارف پروفیل آهن رسان :

 

پروفیل از جهت شکل و ابعاد :

پروفیل باز :  این فلز ها از جمله انواع تیرآهن، تسمه، نبشی، ناودانی، میلگرد  و… از نمونه های پروفیل باز می باشد .

پروفیل (Z): فلز مقطع Z برای اتصال بین قسمت های مختلف یک سازه فلزی مورد استفاده قرارمی گیرد تا سبب اتصال مناسب و یکپارچه قسمت های مختلف یک سازه فولادی در حال ساخت شود . در صنایع مانند :

سقف های شیب دار سالن های ورزشی ، ایستگاه های اتوبوس ، صنایع کشتی سازی و… نقش بسزایی دارد.

 

پروفیل بسته : این فلزها از جمله  انواع لوله ، قوطی ، انواع پنجره ،پروفیل UPVC،درب های برقی و… از نمونه های پروفیل بسته هستند .

 

مقطع HSS : این مقطع از جنس فولاد است و در اشکال مستطیل و دایره تولید می شود ، این مقطع توسط فرآیند نورد سرد تولید می گردد و در ساخت : پل ها ، استادیوم های ورزشی و تفریحی ، فروشگاهای بزرگ و مراکز تجاری *اداری* مسکونی کاربرد ویژه ای دارد .قیمت پروفیل علویجه در مشهد

 

انواع مدل های پروفیل :

مدل کامپوزیتی :  یکی از مزیت های این پروفیل مقاومت بالا در مقابله با خوردگی ها در شرایط دمایی و شیمیایی  متفاوت است و همین امرسبب  شده که از این نوع پروفیل استفاده فراوانی صورت بپذیرد و همچنین این پروفیل عمره ساختمان را در برابر ارتعاشات افزایش می دهد و باعث سبک تر شدن وزن نهایی سازه می شود ، این پروفیل به دلیل خاصیت کشسانی بالایی که دارد سبب عملکرد بهتر ساختمان در مواجه ها خطرات طبیعی مانند زلزله و… می باشد که سازه را مقاوم تر سازد .

مدل گالوانیزه : سبک پروفیل گالوانیزه شده برای استفاده در سازه ها در جهت افزایش مقاومت در برابر خوردگی مورد استفاده قرار می گیرد از مزیت های این نوع پروفیل می توان به رفع مشکل هرزه شدن پیچ ها و درب و پنجره ها اشاره کرد . از دیگر مزیت های بکارگیری پروفیل‌های گالوانیزه، افزایش مقاومت و استحکام در برابر فشارهای  محیطی در ارتفاعات بالای ساختمان  است زیرا ساختمان‌ها و برج‌هایی در ارتفاعات  بالا بنا شده اند در معرض نیروهای بادی قرار دارند و این نیرو ها به صورت قابل توجه ای  به پنجره‌ها فشار وارد می‌کنند.قیمت پروفیل علویجه در مشهد

فلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
ورق رنگی فولاد اهواز فولاد

قیمت پروفیل

علویجه در اصفهان در وب سایت آهن رسان به نشانی www.ahanresan.ir جدول وزن پروفیل علویجه قیمت پروفیل امروز قیمت پروفیل سبک قیمت پروفیل امروز اصفهان قیمت پروفیل در و پنجره قیمت پروفیل جباری اصفهان قیمت پروفیل در خین عرب مشهد قیمت پروفیل علویجه در اصفهان قیمت پروفیل آهن آنلاین نمودار قیمت پروفیل آهن جدول وزن پروفیل علویجه قیمت پروفیل سبک قیمت روز آهن 14 اصفهان قیمت پروفیل سبک اصفهان کانال قیمت پروفیل قیمت پروفیل علویجه در اصفهان قیمت روز آهن 14 اصفهان در مشهد شماره تلفن اهن الات اصفهان قیمت آهن اصفهان در کانال قیمت گذاری آهن رسان  آهن آلات هاشمی اصفهان لیست آهن فروش اصفهان قیمت آهن ۱۴ اصفهان آهن فروشی اصفه  قیمت پروفیل آهن آنلاین قیمت پروفیل سبک جدول وزن پروفیل علویجه نمودار قیمت پروفیل آهن قیمت پروفیل اصفهان قیمت پروفیل در و پنجره قیمت پروفیل و نبشی قیمت پروفیل نیکانان در کانال قیمت گذاری آهن رسان بارگذاری شده است.

مدل مرکب : این نوع پروفیل از اتصال چند پروفیل گرم و سرد ایجاد می شود .

مدل آلومینیومی:  سبک تولید پروفیل آلومینیومی در دو قالب ساختمانی و صنعتی  می باشد  که از این پروفیل ها در ساختمان سازی به عنوان درب ، پنجره و …استفاده می‌شود.

نتیجه گیری : پروفیل ها برای افزایش مقاومت و ایمنی و جلوگیری از خوردگی و همچنین  کاهش وزن سازه های ساختمان‌ مورد  استفاده قرار می گیرند ،  در دیگر صنایع از جمله : در صنایع خودروسازی ،تجهیزات نظامی ، تجهیزات پزشکی نیز  از پروفیل استفاده می شود .قیمت پروفیل علویجه در مشهد