چرا باید صفحات فولادی شطرنجی خریداری کنید

استفاده از فلز در ایجاد سازه به طور مداوم در حال بهبود است. یکی از انواع محبوب فلزات که به طور گسترده استفاده می شود صفحات فولادی شطرنجی است.

امروزه بسیاری از تولیدکنندگان هنوز این ماده را تولید می کنند زیرا علاوه بر زیبایی از نظر زیبایی برخوردار است ، اما در طراحی آن توابع اضافی نیز ارائه می شود. بازار ورق های فولادی بسیار متنوع و متنوع است ، اما اگر به این نوع ورق های فولادی علاقه مند هستید ، در اینجا دلیل آن است که باید آن را بخرید.چرا باید صفحات فولادی شطرنجی خریداری کنید

لوله استنلس استیل صنعتی مانیسمان ۲۱.۲ اینچ

صفحات فولادی شطرنجی در یک سایت ساختمانی

قیمت تیرآهن 32 در مشهد

صفحات فولادی شطرنجی به صفحات آج یا صفحات الماس نیز معروف هستند. آنها یک الگوی برجسته در سطح دارند. این الگو نه تنها برای زیبایی بلکه برای عملکرد خاصی وجود دارد: افزایش کشش سطح.صفحات چهارخانه برای مواردی که به مقاومت بیشتر در برابر لغزش نیاز دارید مفید است. می توان از آن در انبارهای صنعتی  جعبه ابزار کامیون و اسکله های بارگیری استفاده کرد. این همچنین می تواند برای خانه های سبک صنعتی روستایی برای بافت بیشتر استفاده شود.به طور معمول ، راه رفتن روی یک سطح فلزی صاف خطرناک است. به خصوص اگر سطح آن مرطوب باشد ، می تواند منجر به تصادف شود.

قیمت ورق نوردکاری

با داشتن یک صفحه شطرنجی ، ایمنی را افزایش می دهید زیرا الگویی برای کاهش خطر لغزش طراحی شده است. اگر به دنبال یک سطح با دوام و مقاوم در برابر لغزش با کشش زیاد هستید ، این ماده مناسب شماست.

روش های طراحی سازه های فلزی چیست

 پلکان صفحات شطرنجی

به طور معمول صفحات الماس را می بینید که به دلیل سطح مقاوم در برابر لغزش در کف و سطوح مختلف مربوط به ایمنی استفاده می شوند. صفحات شطرنجی متنوع بوده و می توان از آنها در مسیرهای پیاده روی صنعتی برای ایجاد پله و سطح شیب دار با لغزش قابل توجهی کمتر استفاده کرد. یکی از متداول ترین نمونه ها ، خروج آتش در فضای باز است. استفاده از صفحه شطرنجی برای این منظور می تواند جلوی نرم شدن مراحل خروج آتش در اثر باران را بگیرد.یکی دیگر از موارد مشترک صفحه شطرنجی ، استفاده از آن برای وانت بارها و تریلرها است. بیشتر افرادی که از وانت استفاده می کنند اغلب از بستر کامیون وارد و خارج می شوند. بدون داشتن صفحه شطرنجی خوب ، تختخواب وانت می تواند به لانه ای از تصادفات تبدیل شود.

پروفیل های فولادی کربن سرد

صفحه شطرنجی به عنوان لهجه روی سپرهای کامیون و تخت های کامیون استفاده می شود تا از لغزش هنگام پا و پیمودن خودرو جلوگیری کند. این امر در مورد تریلرها نیز صدق می کند. کشش اضافی لغزش را کاهش می دهد ، به خصوص اگر مواد در داخل و خارج از کامیون یا تریلر بارگیری می شوند.این که شما از صفحات چهارخانه آلومینیومی یا فولادی استفاده کنید ، هر کدام می توانند یک پایان منحصر به فرد ایجاد کنند که می تواند برای زیبایی شما جذاب باشد. بسیاری از طراحان و معماران داخلی می توانند ظاهر منحصر به فرد صفحه شطرنجی را تأیید کنند. اغلب برای ایجاد نمای معماری به سبک صنعتی استفاده می شود. هنگامی که در خانه استفاده می شود ، می توان از این صفحات برای پله ها ، پشت پرده ها ، دیوارهای برجسته ، رومیزی ها و سایر اجزای مشابه طراحی داخلی استفاده کرد.چرا باید صفحات فولادی شطرنجی خریداری کنید

کاربردهای فولادهای آلیاژی

قیمت آهن را بشناسید تا ارزان تر بخرید

 رول صفحات فولادی منظم

نحوه محاسبه قیمت ورق A516

وقتی صحبت از سرمایه گذاری در مواد پروژه شما می شود ، همیشه ایده خوبی است که یک گزینه نسبتاً مقرون به صرفه داشته باشید. ممکن است رفتن به دنبال یک چیز ارزان قیمت یک استراتژی خوب به نظر برسد اما کیفیتی که به دست می آورید ممکن است در حد استاندارد صنعت نباشد. صفحات شطرنجی دارای دوام و مزایای اقتصادی نسبت به یک صفحه فولادی معمولی هستند. پردازش صفحات فولادی گرانتر از فولاد چهارخانه است.برای ساخت یک صفحه فولادی استاندارد ، مواد باید از یک سری غلتک های بزرگ عبور کنند تا به ضخامت مورد نظر برسند. این می تواند زمان و تلاش زیادی برای تولید داشته باشد. به همین ترتیب ، صفحه شطرنجی با یک تفاوت به همان روش ساخته می شود.

صفر تا صد گالوانیزه گرم

آخرین غلتک برای نقش بستن الگو روی صفحه استفاده می شود. فقط بدین صورت که غلتک ها از این طریق تنظیم می شوند ، یک طرف آن نقش برجسته می شود.بعضی از صفحات فولادی تازه از غلطک بسته به تأمین کننده ای که به آن نزدیک می شوید گران ترند. یافتن موردی که بتواند به شما یک معامله خوب اما با کیفیت ارائه دهد مهم است. همچنین بهتر است ببینید آیا آنها پوشش های خاصی برای صفحات شطرنجی در دسترس دارند تا دوام و مقاومت در برابر لغزش بیشتر شود.

قیمت انواع ناودانی و ویژگی های آن

غذای آماده کلیدی

از صفحات فولادی شطرنجی برای کاهش خطرات لیز خوردن در راه باریک ها ، پله ها ، راهروها و موارد دیگر استفاده می شود. بافت اضافه شده می تواند اطمینان حاصل کند که هنگام جابجایی مواد و راه رفتن بر روی این نوع سطح ، ردیابی بیشتری وجود دارد. این ماده عالی است که می تواند در شرایط مرطوب و به عنوان نوع خاصی از کفپوش برای کاهش خطرات استفاده شود.صفحه شطرنجی چیزی فراتر از قابلیت است زیرا می تواند برای اهداف طراحی نیز استفاده شود.

فلزات مخصوص جوشکاری

می تواند برای طراحی اتاقی جذاب و کاربردی مورد استفاده قرار گیرد. چه از آن برای محل کار خود استفاده کنید و چه از خانه ، سرمایه گذاری در یک صفحه شطرنجی یک سرمایه گذاری مناسب است.چرا باید صفحات فولادی شطرنجی خریداری کنید