تیرهای فولادی

فولاد سازه ای ماده ای کاملاً متنوع است که می تواند به هر شکلی قالب بگیرد. تیرهای سازه ای فولادی قالب یا ساخته می شوند و به سازه های طولانی موسوم به تیرهای فولادی ساختاری تبدیل می شوند. این تیرها موارد ساختاری پشتیبانی هستند که در یک ناحیه قرار دارند و برای تحمل بار طراحی شده اند. ابعاد میله های زاویه دار تیرها و کانال های فولادی سازه ای عناصر سازنده چارچوب های مختلف سازه های فلزی هستند. طیف گسترده ای از تیرها ، کانال ها ، زاویه ها و غیره در اشکال ، اندازه ها و اهداف مختلف در دسترس هستند. بسته به شکل ظاهری تیرهای فولادی سازه ای ، از آنها به عنوان تیرهای I-Beam ، H-Beam ، C-Beam ، HSS ، Angled و غیره نام برده می شود. این مقاله در مورد موارد استفاده از برخی مقاطع سازه ای فولادی است که به صورت روزمره مشاهده می شوند. تیرهای فولادی 

تیرهای فولادی

تیرها آهن رسان

پرتوهای I معمولاً بیشترین تیرهای دیده شده و مورد استفاده قرار می گیرند. از آنجا که این تیرها قوی هستند ، از آنها برای ایجاد اتاق های بزرگ و بزرگ با حداقل کانال های پشتیبانی استفاده می شود. هنگامی که یک خانه دوباره توسعه می یابد ، از این تیرها برای جایگزینی کانال های ساختاری قدیمی استفاده می شود. جدا از حمایت از ساخت و سازهای تجاری و مسکونی ، پرتوهای I همچنین برای ساخت قاب هایی برای راه های واگن برقی ، آسانسور ، تخت تریلر و کامیون و غیره استفاده می شود. تیرهای H شکل دارای دیوارها و فلنج های ضخیم تر هستند و برای ساخت میزانسن ها ، سکوها و پل ها استفاده می شوند ، و ساخت و سازهای معمولی تیرهای فلنج پهن W شکل معمولاً در ساخت و سازهای مسکونی دیده می شوند. این تیرهای مقطعی در حمل بار پیچشی یا پیچشی ناکارآمد هستند. از این رو ، آنها فقط برای پشتیبانی مستقیم عمودی یا افقی استفاده می شوند.

انواع ورق صنعتی

مشخصات ورق در وب سایت آهن رسانst52 قیمت ورق آهن کاویان قیمت ورق st52 وارداتی ورق st52 چیست ورق ضد سایش st52 قیمت ورق st37 قیمت ورق روغنی قیمت ورق گیلان قطعات قیمت ورق آهن کاویان قیمت ورق st52 وارداتی مشخصات ورق st52 ورق ضد سایش st52 https://ahanresan.ir/st52/ قیمت ورق گیلان قطعات قیمت ورق st37 قیمت پلیت آهن قیمت ورق اکسین در کانال قیمت گذاری آهن رسان بارگذاری شده است.

بخش ساختاری توخالی (HSS)

این تیرهای توخالی ، دیواره ضخیم ، لوله ای معمولاً به اشکال مستطیل ، مربع یا دایره دیده می شوند. این بخشها برای بارگیری در چند جهت استفاده می شوند. از مقاطع توخالی به طور گسترده در همه زمینه ها استفاده می شود. از ارزش زیبایی شناختی بالایی برخوردارند ، به همین دلیل از آنها برای ساختن ساختمانها و سالنهای زیبا استفاده می شود. قیمت نبشی آونگان در تهران آنها هر دو به عنوان تیرهای پشتیبانی و نمای تزئینی برای ساختمان ها کار می کنند. از وزن کم ، محیط زیست ، بدون خوردگی و توخالی ، از HSS مدور برای ساخت برج های بلند استفاده می شود. بسیاری از پل های جاده ای و راه آهن در سراسر جهان از یک یا چند مورد از این بخشها تشکیل شده است. سطوح مسطح بخشهای ساختاری توخالی مستطیلی آنها را برای استفاده در اتصال و ساخت مناسب می کند. همچنین ، از بخشهای ساختاری توخالی غالباً به جای تیرها و ستونها در ساخت و سازهای ساده مسکونی استفاده می شود.

کانال ساختاری

کانالهای سازه ای به عنوان پرتو C شکل یا کانال فلنج موازی نیز شناخته می شوند. کانالهای سازه ای بیشتر در ساخت و سازهای تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرند. از این کانالها به عنوان تیر یا ستون به تنهایی استفاده نمی شود زیرا محور خمشی آنها بر روی عرض فلنج ها متمرکز نیست. قیمت ورق هاردوکس در مشهد از این رو ، آنها نمی توانند بارهای سنگین را تحمل کنند. تیرهای C مقاومت کمی در برابر پیچش دارند و در صورت وارد آمدن بارهای بیش از حد به آن ، می توانند پیچ ​​خورده باشند. دو بخش C شکل بهم جوش داده شده اند تا مانند یک تیر I شکل به طور موثر کار کنند.چندین تیر ، سازه و شکل فولادی ساختاری دیگر با عرض ، اندازه و اشکال مختلف در این نوع طبقه بندی شده اند. کاربردهای محصولات فولادی در صنایع مختلف مقاطع مسطح ، میله ها ، زاویه ها و … همه نمونه هایی از این موارد هستند. برای اینکه بدانید کدام تیرها می توانند بهترین نیازهای ساختاری شما را داشته باشند ، امروز قرار ملاقات با سازندگان حرفه ای سازه های فلزی ما را رزرو کنید. نکته مهم برای مهندسین عمران است.

تیرهای بتنی آهن رسان

تقویت تیر فلزی تقویت تیر فلزی در وب سایت آهن رسان به نشانی www.ahanresan.ir با ورق ورق تقویت تیر انواع تیر در ساختمان بتنی تقویت تیرآهن محاسبه آنلاین تیر فلزی استیفنر در تیر چیست تیر فرعی چیست مهد فولاد آهن آنلاین مرکز آهن قیمت محصولات فولادی آهن آلات هاشمی اصفهان قیمت آهن قیمت اتصالات آهن آهن آلات معینی اصفهان  قیمت قوطی آهن قیمت آهن کیلویی قیمت آهن اصفهان امروز قیمت آهن دست دوم قیمت تیرآهن کرمانشاه  آهن رسان بهینه مهرگان  در ارومیه قیمت آهن ۱۴ اصفهان قیمت آهن در مشهد علت افزایش قیمت آهن آلات مهد فولاد آهن آنلاین مرکز آهن قیمت محصولات فولادی آهن آلات هاشمی اصفهان قیمت آهن قیمت اتصالات آهن آهن آلات معینی اصفهان در کانال قیمت گذاری آهن رسان بارگذاری شده است.

بوشن ماهاجان

به civiconcepts.com خوش آمدید ، این وب سایت توسط Bhushan Mahajan تألیف و نگهداری می شود. او لیسانس مهندسی عمران و بنیانگذار Civiconepts است – خانه خود را با ما عالی کنید. قیمت میلگرد فایکو در تهران وی دارای سابقه کار در ساخت پل ، کار با تیر فلزی راه آهن ، ساخت زیر آب تراشه ، ساخت دیوار حائل است. وی بیش از 3 سال در یک دانشکده مهندسی دیپلم مدرس بود.تیرهای فولادی

فلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
ورق رنگی فولاد اهواز فولاد