حفاظت از سنگ آهن معماری

 

لوله استنلس استیل صنعتی ۲ اینچ 

، صفحه 261 ، تصاویر سیاه و سفید با برخی صفحات رنگی ، جلد سخت. حفاظت از سنگ آهن معماری در 20 سال گذشته دوباره مورد ارزیابی مجدد سنگ آهن معماری ، به ویژه دوره ویکتوریا قرار گرفته است. این امر تا حدودی توسط برنامه های بودجه ای مانند برنامه Parks for People صندوق قرعه کشی Heritage انجام شده است. سرمایه گذاری در پارک های شهری که شامل بسیاری از سازه های ظریف آهنی است ، از رواندازها تا شیشه خانه ها ، چشمه ها تا دروازه ها ، قابل توجه بوده است. در همین زمینه است که دیوید میچل انتشار به موقع خود را با عنوان “حفاظت از آهنی کاری معماری” انجام داده است.

پیچ ماشین چیست؟

این کتاب با شروع تاریخچه آهن ، ساخت و کاربرد معماری آن ، انواع مختلف ، خصوصیات شیمیایی و فیزیکی آنها ، ضعف ها و مکانیسم های پوسیدگی آنها را شرح می دهد. این بسیاری از افسانه های همیشگی در مورد آهن (ریخته گری و فرفورژه) و فولادها را از بین می برد. میچل به طور م informationثر اطلاعات فنی و علمی را با توصیفات عملی و تاریخچه روشن روایت ترکیب می کند.

 

ریل های فولادی و انواع آنها

این کتاب شامل فرآیندهای متنوع و در حال تکامل ساخت و توسعه مواد آلیاژی ، از طریق نقاط ضعف مشترک و حتی ترفندهای تولید کنندگان برای پنهان کردن نقص در ریخته گری بی کیفیت است. بدنام ترین مثال استفاده از تخم مرغ Beaumont’s Egg (ترکیبی از موم ، گلدان رز ، گلدانهای آهنی و لامپ سیاه) در ریخته گری و ساخت پل Tay در نزدیکی Dundee است که در نتیجه در سال 1879 فرو ریخت. سازه های آهنی توصیه های عملی در زمینه استفاده از انواع تکنیک های بررسی برای شناسایی مواد مختلف و ارزیابی تشخیصی نقص را ارائه می دهد. این مشکلات احتمالی را برجسته می کند و نشان می دهد که آسان ساختن فرض های اشتباه چقدر آسان است. حفاظت از سنگ آهن معماری

مزایای استفاده از فولاد ضد زنگ در معماری

 

به طور غیرمعمول برای انتشار حفاظت فنی ، مدیریت قوی یک پروژه و تأثیر مادی آن بر نتیجه ، وزن دهی قابل توجهی می شود. این هر دو طراوت و مفید است. پزشک حفاظت ، در هر زمینه ای ، بخواند فرایندهای معقول و خلاصه شده را بخواند. این کتاب واقعیت کار در یک محیط تهیه شده با هزینه و هزینه را تأیید می کند و یک روش صحیح را برای دستیابی به نتایج خوب حفاظت ارائه می دهد.

محاسبه قیمت ورق st52

میچل به چالش های فلسفی و فنی هنگام حفظ یک سازه آهنی می پردازد. از حذف (یا نه) اتمام سطح گرفته تا مسائل مربوط به خوردگی گسترده ، اصول ترمیم و چالش های ذاتی انواع مختلف آهن با جزئیات پوشش داده شده و به مثال های عملی ارجاع داده می شوند. همانند اکثر کارهای حفاظتی ، به ندرت پاسخ صحیح و مشخصی وجود دارد ، اما میچل تصویری واضح ترسیم می کند و چارچوبی محکم برای تصمیم گیری ایجاد می کند.

فولاد ابزار چیست

روایت مربوط به اصلاحات و مناسب بودن آنها به ویژه جالب توجه است و منطق فنی ، فلسفی و زیبایی شناختی را برای استفاده از اصلاحات سنتی یا مدرن در زمینه ها و محیط های خاص متعادل می کند. نمایش عواملی که هنگام پیوستن به فلزات مختلف در نظر گرفته می شود و مشخصات بالقوه متعاقب آن بسیار ارزشمند است. به دنبال بحث در مورد محاسن یا ضعف های نسبی سیستم های مختلف پوشش ، سنتی و مدرن ، میچل با مجموعه ای از مطالعات موردی مفصل ، مضامین فصل های قبلی را به طور موثر نشان می دهد.

روش‌های تولید لوله‌های فولادی کربنی

در سراسر کتاب ، متن توصیفی با مثالها و تصاویر کاملاً در نظر گرفته شده و مناسب پشتیبانی می شود. کاملاً مناسب است که این کتاب از مثالهای اسکاتلندی به طور گسترده استفاده کند (میچل مدیر حفاظت در Historic Environment Scotland است) زیرا تولیدکنندگان بزرگ اسکاتلندی در بازار جهانی و نوآوری در فن آوری پیشرو بودند. حفاظت از سنگ آهن معماری

 

ساخت هوشمند در صنعت فولاد

یک نسخه کاملاً ساده از “Conservation of Architectural Ironwork” را باید در قفسه های همه پزشکان حفاظت پیدا کنید. رویکرد از نظر فلسفی مقاوم و در عین حال کاربردی ، نه تنها یک چارچوب سالم برای حفاظت از سازه های آهنی فراهم می کند ، بلکه دارای کاربرد بالقوه بسیار گسترده تری به عنوان معیاری برای توسعه رویکردهای حفاظت از ساختمانهای مدرن مبتنی بر اجزا است.

قیمت ورق سیاه استوک

این مقاله در ابتدا به عنوان “درسهای سخت” در IHBC’s Context 157 (صفحه 61) ، که در نوامبر 2018 منتشر شد ، ظاهر شد. این مقاله توسط رابرت چمبرز ، مدیر اتاق حفاظت از چستر نوشته شده است. حفاظت از سنگ آهن معماری

قیمت تیرآهن سنگین در تهران

 

قیمت میلگرد اروپایی در مشهد