سیم فولادی ضد زنگ سخت که برای صید ماهی و طعمه استفاده می شود

سیم فولادی ضد زنگ سخت که برای صید ماهی و طعمه استفاده می شود

تاریخچه پروفیل

از سیم فولاد ضد زنگ سخت اغلب برای ایجاد طعمه های ماهیگیری و تجهیزات طعمه های استنلس استیل در دنیای ماهیگیری استفاده می شود. سیم فولادی ضد زنگ سخت که برای صید ماهی در برخی از سناریوهای ماهیگیری ، به ویژه اگر ماهی دندانه دار درگیر باشد ، می توان به راحتی خط را قطع کرد. گرید های فولاد گرم نوردیده

ورق سیاه گیلان ۸ میل

در این موارد استفاده از خطوط سیم به عنوان رهبر می تواند به حفظ خط ماهیگیری کمک کند.

قیمت ورق سیاه استوک

این نوع سیم های سیم معمولاً از بافته شدن رشته های مختلف فلزی ایجاد می شود و در بیشتر موارد از فولاد ضد زنگ یا حتی تیتانیوم ساخته می شوند. آنها همچنین می توانند از مخلوط آلیاژهای فلزی ساخته شوند که بیشتر در پلاستیک پوشانده شده اند.

 

چرا سیم فولاد ضد زنگ سخت برای طعمه های ماهیگیری و طعمه ایده آل است:

تفاوت فولاد کربن با فولاد ملایم چیست؟

قیمت ورق نوردکاری

در Sadev Inox ، پیشرو در تامین کننده سیم فولاد ضد زنگ ، ما طیف وسیعی از سیم پیچ های سیم فولادی ضد زنگ را به شدت توصیه می کنیم.

قیمت تیرآهن 32 در مشهد

این نوع سیم را سیم “پیانو” نیز می نامند ، اما برای استفاده در طعمه های ماهیگیری و طعمه سازی ایده آل است.

قیمت تیرآهن سنگین در تهران

ما آرایه ای از قطر 0.15 تا 0.35 میلی متر را ذخیره می کنیم. طول قرقره ها از 100 متر تا 500 متر است و همه آنها با تماس مواد غذایی تأیید می شوند. سیم فولادی ضد زنگ سخت که برای صید ماهی سیم فولادی ضد زنگ سخت را برای فروش در Sadevinox پیدا کنید آزمایش پیوستگی میلگرد با بتن

در Sadevinox ما طیف گسترده ای از محصولات سیم سخت فولاد ضد زنگ را برای انتخاب شما ارائه می دهیم. مقادیر کم یا زیاد موجود در فروشگاه آنلاین ما را پیدا کنید یا با یکی از مشاوران فروش ما در مورد گزینه های موجود در گفتگو صحبت کنید. برای انتخاب سیم صحیح فولاد ضد زنگ صحیح برای کار به کمک نیاز دارید؟ فقط به ما اطلاع دهید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در مورد محدوده ما ، امروز از طریق ایمیل یا تلفن با ما در Sadevinox تماس بگیرید.

قیمت میلگرد اروپایی در مشهد