پیچ ماشین چیست؟

روش های طراحی سازه های فلزی چیست

 

لوله استنلس استیل صنعتی ۱.۲ اینچ

وقتی به اتصال دهنده ها فکر می کنید ، اولین چیزی که به ذهن شما خطور می کند چیست؟ احتمالاً یک پیچ است. با برجستگی های مارپیچی ، آنها مترادف با اتصال دهنده ها شده اند. نخ خارجی به پیچ ها اجازه می دهد تا به داخل قطعه های کار و اشیا فرو روند ، در اصل مواد را بیرون می کشند تا یک محفظه امن ایجاد شود. با این وجود همه پیچ ها یکسان نیستند. به عنوان مثال پیچ های ماشینی دارای طراحی منحصر به فردی هستند

 

فواید حمل و نقل لوله

که آنها را از سایر انواع پیچ متمایز می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیچ ​​های ماشین و نحوه کار آنها ، به مطالعه ادامه دهید. پیچ ماشین چیست؟

قیمت ورق سیاه استوک

مزایای استفاده از فولاد ضد زنگ در معماری

اصول پیچ ماشین

پیچ ماشین نوعی بست است که مانند سایر اتصال دهنده ها برای اتصال دو یا چند جسم استفاده می شود. پیچ های ماشین آلات منحصر به فرد هستند ، به دلیل اندازه آنها. انجمن مهندسان مکانیک آمریکا (ASME) پیچ های ماشین را با قطر حداکثر 0.75 اینچ تعریف می کند. قطر آنها می تواند کوچکتر از 0.75 اینچ باشد ، اما نمی تواند بزرگتر از این اندازه باشد. در نتیجه ، پیچ های ماشین به طور کلی از اکثر انواع پیچ ها کوچکتر هستند.

قیمت ورق نوردکاری

علاوه بر قطر 0.75 اینچ یا کمتر ، پیچ های ماشین با نخ یکنواخت مشخص می شوند. این دقیقا به چه معنی است؟ خوب ، پیچ ها معمولاً دارای نخ های یکنواخت یا مخروطی هستند. نخ یکنواخت به معنای نخ خارجی است – برجستگی های مارپیچی در قسمت بیرونی پیچ – از بالای پیچ تا پایین به همان اندازه باقی می مانند. در مقایسه ، نخ مخروطی به این معنی است که پیچ پیچ پیچ مخروطی می شود یا به سمت پایین گسترش می یابد. پیچ های ماشین دارای رزوه یکنواختی هستند که از بالا به پایین به همان اندازه باقی می مانند. پیچ ماشین چیست؟

 

فولاد ابزار چیست

مزایای پیچ ماشین

پیچ های ماشینی اغلب بر روی پیچ های بزرگتر دیگر قرار دارند. به دلیل کوچک بودن ، طیف گسترده تری از برنامه ها را ارائه می دهند. از پیچ های ماشینی می توان برای اتصال تعداد بی شماری از محصولات ، اشیا and و سطح استفاده کرد.

قیمت تیرآهن 32 در مشهد

پیچ ماشین نیز در مواد مختلف مواد موجود است. فولاد ضد زنگ ماده محبوب مورد استفاده در ساخت پیچ های ماشین است. قوی ، بادوام است و از سطح بالایی در برابر زنگ زدگی و خوردگی محافظت می کند. آلومینیوم ماده متداول دیگری است که در ساخت پیچ های ماشین مورد استفاده قرار می گیرد. مانند فولاد ضد زنگ ، در برابر زنگ زدگی و خوردگی محافظت می کند. پیچ های آلومینیومی به اندازه نمونه های ضد زنگ خود مقاوم نیستند ، اما وزن آنها نیز زیاد نیست. برای کاربردهایی که وزن نگران کننده است ، پیچ های آلومینیومی ممکن است ترجیح داده شوند.

بسته بندی قراضه

تصور بسیاری از افراد این است که از پیچ های ماشینی برای اتصال اشیا metal فلزی مانند ماشین ها به یکدیگر استفاده می شود. در حالی که این با توجه به نام آنها منطقی است ، اصطلاح “پیچ ماشین” در واقع به پیچ های نسبتاً کوچک با قطر 0.75 اینچ یا کمتر اطلاق می شود. پیچ ماشین چیست؟

 

قیمت میلگرد اروپایی در مشهد

اگر به دنبال خرید ماشین پیچ هستید ، برای کمک به شما به مهندسی مونرو مراجعه کنید.

قیمت تیرآهن سنگین در تهران